Szacowanie wartości zamówienia na przygotowanie i przeprowadzenie Szkolenia z zakresu IT Microsoft Office Specjalists

• Maciej Łukaszuk
  • Hits: 1071

Przedmiotem szacowania jest: przygotowanie i przeprowadzenie 5 edycji (1 edycja w 2017 i 2019 roku oraz 2 edycje w 2018 roku) 24 godzinnego Szkolenia z zakresu IT Microsoft Office Specjalists (Excel 2016 Expert: Interpreting Data for Insights) wraz z egzaminem.

W związku z realizacją projektu „2WORK – kompleksowy program kształtujący kompetencje i kwalifikacje, zwiększający szanse na rynku pracy realizowanego w ramach Działania 3.1 Program Operacyjny Wiedza edukacja Rozwój 2014 - 2020, zwracam się z prośbą o określenie szacunkowej wartości przeprowadzenia szkolenia z zakresu IT Microsoft Office Specjalists (Excel 2016 Expert: Interpreting Data for Insights) wraz z egzaminem.

Zakres szkolenia powinien obejmować Excel 2013:

• tworzenie arkuszy i skoroszytów i zarządzanie nimi;
  • tworzenie komórek i zakresów;
  • tworzenie tabel;
  • stosowanie formuł i funkcji;
  • tworzenie wykresów i obiektów.

Miejsce wykonania: Politechnika Białostocka

Liczba uczestników szkolenia: 15 osób

Czas szkolenia: 24 godziny lekcyjne (45 min każda)

Termin rozpoczęcia: październik 2017, marzec-grudzień 2018, marzec-grudzień 2019

Wykonawca powinien łącznie spełniać następujące warunki:

• posiadać wykształcenie wyższe informatyczne;

• posiadać co najmniej 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z informatyki (obsługa pakietu MS Office) oraz doświadczenie w programowaniu w języku skryptowym pakietu Microsoft Office – VBA;

• posiadać pełną zdolność do czynności prawnych;

• nie być karany za przestępstwa popełnione umyślnie;

• posiadać obywatelstwo polskie lub wykazać się znajomością języka polskiego wystarczającą do wykonywania zadań.

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przesłanie szacunkowej kwoty do Pana Macieja Łukaszuka na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uprzejmie proszę o przesłanie odpowiedzi do 29 września 2017 r.

Zaznaczam, że niniejsze pismo nie stanowi zapytania ofertowego w myśl przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych i służy wyłącznie rozpoznaniu rynku (zamawiający nie ma obowiązku wyboru żadnej z ofert).

W przypadku pytań proszę o kontakt z koordynatorem wydziałowym:

tel. 85 7467473